KONTAKT


O NAS

Prezydent Alexander Riazanov założył Imperium Group of NY, Inc., aby zapewnić swoim klientom osobistą, wyjątkową obsługę z oddaniem dla trzech podstawowych zasad firmy: profesjonalizmu, szybkości reagowania i jakości.

Profesjonalizm

Każdy klient otrzymuje szczególną uwagę osobistą i profesjonalną. Wysokie standardy Imperium, osobista obsługa i ogromne doświadczenie odróżniają nas od innych firm. Dbamy o to, aby każdemu klientowi poświęcić pełną uwagę. Każdy klient jest postrzegany jako szansa na długoterminową współpracę.

Szybka obsługa

Imperium reaguje. Klienci wybierający naszą firmę stawiają na kompetentne doradztwo oraz szybką i rzetelną obsługę. Świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i małym firmom, a ciężką pracą zapracowaliśmy sobie na szacunek naszych klientów. Pozyskujemy nowych klientów od ludzi, którzy znają nas najlepiej, a polecenia klientów napędzają nasz rozwój w ostatnich latach.

Jakość

Biuro rachunkowe znane jest z jakości swoich usług. Reputacja Imperium odzwierciedla wysokie standardy, jakich od siebie wymagamy. Naszym głównym celem jako zaufanego doradcy jest udzielanie wnikliwych porad, dzięki którym nasi klienci mogą podejmować świadome decyzje finansowe. Nie przyjmujemy od siebie niczego mniejszego i to właśnie Państwu dostarczamy. Jesteśmy głęboko przekonani, że zawsze powinieneś wychodzić z naszego biura, wiedząc coś, czego nie wiedziałeś, kiedy przyszedłeś do nas po raz pierwszy. Uważamy, że ciągłe kształcenie się zawodowo jest niezbędne, aby udoskonalać naszą wiedzę techniczną, finansową i obsługę klienta. Wysoka jakość naszych usług i zafascynowani klienci wynikają z naszego dążenia do doskonałości.